0 prece(-s)
0.00 €

Autorizācija
Prece ir ielikta groza
lvlteeruen

e-pasts

ParoleJauna parole
exit icon

Preču piegāde:


Preču piegādes kārtība.

Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajās preču cenās.
Pēc Jūsu pasūtītās preces nokomplektēšanas veikala noliktavā, mūsu darbinieks ar Jums sazināsies, lai precizētu preču piegādes vietu, laiku, izmaksas un, saskaņā ar zemāk norādīto preču piegādes kārtību, noslēgtu preces piegādes līgumu. Preču piegāde notiks saskaņā ar piegādes grafiku, par kuru Jūs vienosieties ar mūsu darbinieku.

1. Visas piegāžu izmaksas norādītas ieskaitot PVN 21%.

2. Preču piegāde uz adresi ir paredzēta līdz mājas ārdurvīm pasūtījumā norādītajā adresē. Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts iebraukt un/vai apstāties, tādēļ šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur transporta līdzekļiem atļauts apstāties. Par preces ienešanu dzīvoklī daudzdzīvokļu namā ar mūsu darbinieku jāvienojas atsevišķi.

3. Preču piegādes izmaksas tiks iekļautas kopējā pasūtījumā un apmaksas veids bankas pārskaitījums. . PastaStacijas piegāde uz pakomātu vai uz Circle K Latvia DUS var pievienot uzreiz veidojot pasūtījumu. 

4. Piegāde Rīgas pilsētas robežās 
 
Pirkuma summa, EUR  Maksa 
Līdz 70,-EUR Piegāde uz adresi Rīgā EUR 3, ārpus Rīgas EUR 4 / Piegāde uz Pasta stacijas pakomātu EUR 3,02
Virs 70,-EUR

 bezmaksas5. Piegāde Jūrmalā un Pierīgā - Ādaži, Babīte, Baldone, Baloži, Carnikava, Garkalne, Ikšķile, Inčukalns, Krimulda, Ķekava, Mālpils, Mārupe, Olaine, Ropaži, Salaspils, Saulkrasti, Sēja, Sigulda, Stopiņi, Vangaži.

 

Pirkuma summa, EUR Maksa
Līdz 100,-EUR Piegāde uz adresi EUR 4,00 / Piegāde uz Pasta stacijas pakomātu 3,02 EUR
Virs 100,.-EUR bezmaksas 
   
 
6. Piegāde Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils: 
 
Pirkuma summa, EUR Maksa
Līdz 100,-EUR Piegāde uz adresi EUR 5,00/ Piegāde uz Pasta stacijas pakomātu 3,02 EUR
Virs 100,.-EUR bezmaksas

 

7. Preču piegāde Latvijas teritorijā ar kurjerpastu 1-2 dienu laikā.

 
8. Piegādes izmaksas  pārējās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vietās (novados un lauku teritorijās) saskaņo telefoniski ar mūsu darbinieku.

Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!