0 prece(-s)
0.00 €

Autorizācija
Prece ir ielikta groza
lvlteeruen

e-pasts

ParoleJauna parole
exit icon

Jaunumi

LTRK

Domājot par uzņēmuma attīstību, gan valsts un starptautiskajā līmenī 2021. gadā uzņēmums SIA “KONSTANTA TVIS” ir kļuvis par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru. LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kas dibināta jau 1934. gadā. Tajā ir apvienojušies 2500 biedri – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi un citas uzņēmēju apvienības.

Par mums

Uzņēmums SIA „KONSTANTA TVIS” tika dibināta 1998. gadā un sāka savu darbību ar mērķi organizēt elektropreču un furnitūras vairumtirdzniecību Latvijas tirgū. Šobrīd uzņēmums nodrošina sekojošu preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību: elektromateriāli, instalācijas un elektro iekārtas, LED apgaismojums, lampas, spuldzes, dekoratīvās apgaismojama armatūras, rozetes, slēdži, pagarinātāji, kabeļkanāli.

SIA ”KONSTANTA TVIS” importē lielu preču klāstu no Eiropas valstīm, kā arī no Turcijas un Ķīnas. Izvēloties partnerus, galvenais kritērijs ir preces kvalitāte. Nav noslēpums, ka vairākas firmas, dzenoties pakaļ peļņai, ieved lētu un nekvalitatīvu preci.Turcijā un Ķīnā ir rūpnīcas ar mūsdienīgām iekārtām, kuru produkcijai ir liels pieprasījums, gan iekšējā tirgū, kā arī ārpus tās, tai skaitā arī Eiropā.

Viens no pirmajiem elektroinstalācijas materiālu ražotājiem, kuru mēs sākām pārstāvēt Latvijā, bija MAKEL ELECTRIC.Šobrīd firma ražo aptuveni 2500 dažādas preces (rozetes, slēdžus, kontaktdakšas, pagarinātājus, rozešu blokus utt.)Ņemot vērā patērētāju priekšlikumus un prasības, veicot zinātniski pētnieciskos pasākumus, personīgi projektējot savu produkciju, pievēršot uzmanību ražošanas un darba efektivitātei, firma „MAKEL” ieņem godpilnu vietu, kā viens no līderiem elektroinstalācijas ražošanā.Sākot ar 1999. gadu SIA ”Konstanta TVIS” ir oficiālais „MAKEL” zīmola pārstāvis Latvijā.

No 2004. gada SIA ”Konstanta TVIS” ir firmas VITO izplatītājs Latvijā.„VITO” – mūsdienīgs uzņēmums, kurš atrodas Ķīnā un ražo elektriskās apgaismes ierīces:- Ekonomiskās, dienas gaismas, halogēnās un dzīvsudraba spuldzes;- Apgaismes armatūras (tai skaitā IP-65 klases);- Galda lampas;- Sensori, elektriskie zvani, keramikas patronas, prožektori utt.SIA ”Konstanta TVIS” Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas tirgū pārstāv pazīstamos zīmolus: ABL-SURSUM, MAKEL, VITO, ETI, SIBA, MUTLUSAN,BRILLIGHT, METALPRODUCT, ABB, DONAU, METARSAN, KOPOS, NARVA, MINBUD u.c.Galvenais mērķis mūsu darbā ir pieprasītā sortimenta piegāde iespējami īsākā laikā par iespējas zemākām cenām, kuras apmierina vairāku kategoriju vairumtirgotājus, sākot no privātuzņēmējiem un beidzot ar korporatīvajiem klientiem . Patstāvīgiem klientiem mēs esam gatavi nodrošināt atlaides visām preču grupām.

2004. gads Pasūtījumus var veikt no mājas lapām:  www.konstantatvis.lv  vai  www.makel.lv.SIA „Konstanta TVIS” ir patstāvīgs dalībnieks būvniecības izstādēs.

2009. gads Pabeigta personīgo ofisa-noliktavas kompleksa telpu celtniecība ar platību vairāk kā 4000 m2 pēc adreses: Ķekavas nov.,  Ķekava, Pliederu iela 22, LV-2123.Tas ļāva nodrošināt lielākus preču krājumus un paplašināt preču sortimentu.

2009. gadā SIA „Konstanta TVIS” sāka izplatīt pazīstamo zīmolu ETI.ETI – kvalitatīvie elektrotehniskie produkti no Slovēnijas, piemēram tādi kā: automātiskie slēdži, diferenciālie slēdži KZS, EFI, slēdži, plastmasas sadales skapji, drošinātāji, kontaktori utt.)

2010. gadsABL-SURSUM – ražotājs no Vācijas. Ražo moduļveida iekārtas, instalācijas skapjus, jaudas un speciālos savienotājus un rozetes, paredzētas virtuves iekārtu pieslēgšanai.2011. gadsPilnveidotā kompānijas mājas lapa www.konstantatvis.lv, www.makel.lv atļauj ātri un precīzi pasūtīt preci internetā, kā arī apkalpot fizisko personu pasūtījumus.

Mūsu piegādātāji – pasaules labākie zīmoli
IEK
ITK
ONI
Brillight
Makel
OVIVO
Kopos
Pipelife
Pakplast
ABB
ELKO-BIS
Abl-Sursum
Prismain
ENSTO
HELUKABEL
Zext
WAGO
Intelight
HENSEL
Borsan
EATON
Imperial
Elkovo Čepelík
LEDEL
Smartwares group
Signify Philips
Elektrokabel