0 prece(-s)
0.00 €

Autorizācija
Prece ir ielikta groza
lvlteeruen

e-pasts

ParoleJauna parole
exit icon

Interneta vietnes www.konstantatvis.lv izmantošanas kārtība un nosacījumi

Vispārīgie lietošanas noteikumi.

 1. Pirms sākt lietot SIA „IEK Northern Europe” (reģistrācijas Nr. LV40003379904, adrese – Maskavas ielā 497, Rumbula, Stopiņu novads, LV- 2121) interneta vietni www.konstantatvis.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.konstantatvis.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
 2. Ar interneta vietni www.konstantatvis.lv tiek saprasta SIA „IEK Northern Europe” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.konstantatvis.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
 3. Apmeklējot interneta vietni www.konstantatvis.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, kas darbojas Jūsu vārdā un piekrīt šiem noteikumiem.
 4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.konstantatvis.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 5. Informējam, ka SIA „IEK Northern Europe” interneta vietnē www.konstantatvis.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.konstantatvis.lv lietošanas laikā.
 6. SIA „IEK Northern Europe” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.konstantatvis.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.konstantatvis.lv.
 7. Ar brīdi, kad sāksiet lietot interneta vietni www.konstantatvis.lv vai minētajā vietnē veiksiet jebkādas aktivitātes, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies lietošanas brīdī ar spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 8. Interneta vietnes www.konstantatvis.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „IEK Northern Europe” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt interneta vietnē www.konstantatvis.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.konstantatvis.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.konstantatvis.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 10. Katram interneta vietnē www.konstantatvis.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.konstantatvis.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.
 11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.konstantatvis.lv par dažāda veida aktualitātēm.
 12. SIA „IEK Northern Europe” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.konstantatvis.lv lietošanas laikā.
 13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „IEK Northern Europe” interneta vietnē www.konstantatvis.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.konstantatvis.lv kontaktpersonu.

Ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 1. SIA „IEK Northern Europe” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.konstantatvis.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
 2. Lietojot interneta vietni www.konstantatvis.lv, piekrītat, ka SIA „IEK Northern Europe” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.konstantatvis.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt: tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu; katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu; apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus; IP adreses; Citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī kontrolētu interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
 3. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „IEK Northern Europe” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA "IEK Northern Europe" ir tiesīga nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par www.konstantatvis.lv un SIA "IEK Northern Europe" sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atsakoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: veikals@konstantatvis.lv
 4. SIA „IEK Northern Europe” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.konstantatvis.lv lietotājs paliek anonīms.
 5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.konstantatvis.lv, kļūst par SIA „IEK Northern Europe” īpašumu, kurus SIA „IEK Northern Europe” kā interneta vietnes www.konstantatvis.lv īpašnieks ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 6. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.konstantatvis.lv Jūs esat piekritis, ka SIA „IEK Northern Europe” šos datus tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

Noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu

I. Atteikuma tiesības:

 1. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šī līguma, neminot tam iemeslu.
 2. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko Jūs esat norādījis, ieguvusis preces savā valdījumā.
 3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ir jāinformē mūs SIA “IEK Northern Europe”, juridiskā adresē Maskavas iela 497, LV-2121 vai pa tālruņa numuru: +371 25559000, e-pasta adrese veikals@konstantatvis.lv par lēmumu atteikties no šī līguma (skatīt SIA „IEK Northern Europe” interneta vietnē konstantatvis.lv ievietotās veidlapas par atteikuma tiesību izmantošanu paraugu).
 4. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
  Atteikuma radītās sekas:
 5. Ja Jūs atteiksieties no šī līguma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tiksim informēti par Jūsu lēmumu atteikties no šī līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no Jums netiks iekasēta nekāda papildus maksa.
 6. Jums preci jānodod SIA “IEK Northern Europe” Maskavas ielā 497, Rumbula, Stopiņu novads, LV- 2121, bez nepamatotas kavēšanās un ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šī līguma. Termiņš būs ievērots, ja Jūs preci nosūtīsiet atpakaļ uz SIA “IEK Northern Europe” Maskavas ielā 497, Rumbula, Stopiņu novads, LV- 2121, pirms 14 dienu termiņa beigām.
 7. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.
 8. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.
 9. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, portatīvajiem datoriem iepazīties vizuāli ar datora izskatu, izmēru, taču neveicot nekādas manipulācijas, tai skaitā aktivizējot uz datora preinstalētu operētājsistēmu; mobilajiem telefoniem - nenoplēšot aizsargplēves, ieslēgt, neievietojot SIM karti un neveicot zvanus, nesinhronizējot datus utt.). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
 10. Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.
 11. Izņemot šo noteikumu 12. punktā norādītos gadījumus, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā, sedzot:

11.1 . izdevumus par preces piegādi, kas nav SIA „IEK Northern Europe” piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids;

11.2 . preces atpakaļ atgriešanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad SIA „IEK Northern Europe” ir piekritis segt šīs izmaksas vai nav informējis Jūs, ka Jums ir jāsedz šīs izmaksas;

11.3. preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai, ko apliecina preces ražotāja autorizētajā servisā veiktā diagnostika. Jūs neesat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja SIA „IEK Northern Europe” nebūs Jūs informējis par atteikuma tiesībām patērētāju tiesību aizsardzību regulējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā;

III . Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības:

 1. Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:
 • preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;
 • preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
 • prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
 • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ,tādām precēm, kā el.zobu birste, depilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces, ja ir atvērts šo preču iepakojums un/vai ir bojāta drošības plombe;
 • prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgrieziniski sajauksies ar citām lietām;
 • patērētājs ir pieprasījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs, ierodoties pie patērētāja, sniedz papildu pakalpojumu vai piegādā preces, kam nav nepieciešamas rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajiem papildu pakalpojumiem vai precēm;
 • patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammas iepakojumu;
 • līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu;
 1. Pirkuma līguma kopijas interneta veikals neuzglabā.
 2. Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās ievadkļūdas, lūdzu, sazinieties ar mums pa telefonu (67428800, 29555586) vai sūtiet e-pastu: veikals@konstantatvis.lv
 3. Pirkuma pieteikumu Jūs varat aizpildīt latviešu vai krievu valodā.
 4. SIA „IEK Northern Europe” interneta vietnē www.konstantatvis.lv ir ievietotas veidlapas par atteikuma tiesību izmantošanu. Lejuplādēt
 5. Interneta veikalā www.konstantatvis.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu un novērstu ar tās pasūtīšanuas saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar www.konstantatvis.lv pa epastu: veikals@konstantatvis.lv, tel. 25559000 un izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.
 6. Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz šādu elektroniskā pasta adresi – veikals@konstantatvis.lv vai lūdzam sūdzību iesniegt rakstveidā, nosūtot uz šādu adresi: Maskavas ielā 497, Rumbula, Stopiņu novads, LV- 2121

19. Sūdzība tiks izskatīta 30 dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

Gadījumā, ja iesniegtā sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktā alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

1. Vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
2. Iesnieguma iesniegšanas datumu
3. Strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.
Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:


Kā pasūtīt preci:

PIRCĒJAM ir iespēja iegādāties jebkuru izvēlēto preci mūsu mājas lapā interneta veikalā, nosūtot pasūtījumu uz elektronisko pastu – veikals@konstantatvis.lv,

Lai noformētu pasūtījumu internetā, PIRCĒJAM nepieciešams aizpildīt pasūtījuma formu.
Preču pasūtīšanas kārtība internetā:

1. Izvēlieties Jums interesējošo preci un nospiediet uz preces nosaukuma (zem fotogrāfijas) " Pasūtīt ". Ievadiet nepieciešamo daudzumu un nospiediet pogu „Pievienot”. Atkārtojiet šīs darbības, ja vēlaties pievienot grozam vēl kādu no precēm.

2. Nospiediet pogu „PASŪTĪJUMS” - pa kreisi uz ekrāna sadaļā „ JŪSU PASŪTĪJUMS”. Ja visas darbības ir veiktas pareizi, Jūs ieraudzīsiet izvēlēto preci „GROZĀ”. Dotajā sadaļā Jums ir sekojošas iespējas:

• koriģēt preču daudzumu (izlabojiet vajadzīgo preču daudzumu un nospiediet pogu „PĀRSKAITĪT”):
• dzēst no saraksta kādu preci (lai dzēstu kādu preci, nospiediet pogu „DZĒST” pa labi no preces nosaukuma.);

Pēc nepieciešamības Jūs vienmēr varat atgriezties pie preču izvēles, nospiežot uz jebkuras apakšgrupas pa kreisi katalogā. Jūsu grozs šajā gadījumā netiks iztukšots.

3. Ja visas preces un daudzumi ievadīti pareizi, Jums nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu zem Jūsu izvēlēto preču saraksta. Pēc datu ievadīšanas nospiediet pogu “TURPINĀT”.

Svarīgi! Laukumi, kas atzīmēti ar zvaigznīti * jāaizpilda obligāti.

4. Izvēlieties Jums nepieciešamo piegādes veidu
5. Izvēlieties apmaksas veidu.

Norādītās preču cenas ir spēkā tikai iepērkoties interneta veikalā !

Cenas tiek atjaunotas reizi nedēļā, un var atšķirties no tām, kas norādītas mājas lapā.

Precīzas cenas tiks norādītas Jums nosūtītajā faktūr-rēķinā.

Jūs vienmēr varat sazināties ar mūsu speciālistu un koriģēt cenas, pasūtījumu, preču piegādes nosacījumus vai piegādes adresi. Mēs vienmēr atradīsim Jums piemērotāko risinājumu.

Apstiprinājums par Jūsu reģistrāciju un pasūtījuma saņemšanu tiks nosūtīta informācija uz Jūsu reģistrācijas laikā norādīto e-pasta adresi.